استفاده از گن ساعت شنی تاپی و شکمی اصل به هنگام فعالیت روزانه

آموزش کمر در حال حاضر یک موضوع محبوب است. آیا این همان corseting است؟

من می گویم این مربوط است ، اما اصلاً یکسان نیست.گن ساعت شنی در مورد کاهش تدریجی اندازه طبیعی دور کمر از طریق پوشیدن مداوم کرست است. گن ساعت شنی لاتکس را می توان برای سرگرمی ، مد ، لباس ، پایه و اساس و حتی پشتیبانی پزشکی و پشتی پوشید

گن ساعت شنی ارزان قیمت چگونه آغاز شد؟

این یک سوال نسبتاً درگیر است. اولین مربیان دور کمر که اصلاً از آنها چیزی می دانیم جنگجویان در کرت باستان بودند. (ظاهراً نشانه قدرت و قدرت ورزشکاری داشتن کمر به میزان قابل توجهی کوچک بود.) در طول تاریخ ، قیمت گن ساعت شنی جلیقه ای  پا وجود دارد - اغلب حق امتیاز ، یا ، مانند امروز ، مشهور "حق امتیاز". در گذشته داشتن یک کمر کوچک به معنای این بود که شما یک خانم اوقات فراغت یا یک آقایی با وقت آزاد کافی برای مراقبت از چهره خود باشید.

چرا فکر می کنید گن ساعت شنی جلیقه ای اصل  دوباره محبوب شده است؟

در یک دهه گذشته بازگشت تدریجی به تجلیل از فرم نه وجود داشته است و افراد مشهور متعددی در این تغییر در "نوع بدنه ایده آل" نقش داشته اند. این کار با دیتا فون تیز آغاز شد و اکنون کریستینا هندریکس ، بیانسه ، کیم کارداشیان و نیکی میناج نیز توجه بسیاری از مردم را جلب می کنند ، نه تنها به استعدادهایشان ، بلکه چهره هایشان: بی روح و کمرنگ است.

مرکز پخش گن ساعت شنی

برای کاهش واقعی کمر ، لازم است که بهترین مارک گن ساعت شنی را بطور منظم بپوشید. روزانه ایده آل است ، اما فقط چند بار در هفته بر انعطاف پذیری کمر شما تأثیر خواهد گذاشت.

چگونه شروع می کنید؟

توصیه می کنم با پیدا کردن یک سازنده خرید حضوری گن ساعت شنی معتبر ، ایده آل در جایی که می توانید روی کرست استفاده کنید ، پیدا کنید که حتی این چیزی است که شما از آن لذت خواهید برد ، شروع کنید. متناسب بودن اینجا مهم است! هنگامی که یک کرست پیدا کردید که دوست دارید آن را بپوشید ، مرتباً آن را بپوشید ، تا جایی راحت بپوشید. هرچه بیشتر آن را بپوشید ، پیشرفت شما بهتر خواهد بود. با پوشیدن آن در تمام روز و تمام شب در ابتدا ، به انتهای عمق خود نکشید. آرام آرام کار کنید. به بدن خود گوش فرا دهید و اگر ناراحت هستید ، کرست را شل کنید یا آن را بردارید. این مسابقه نیست؛ سفر به همان اندازه مهم است.

تاثیر گن ساعت شنی چیست؟

با خود صحبت می کنم ، هرچه قیمت گن ساعت شنی اصل کلمبیا ، راحت تر می توانم کمر را داخل آن بکشم و هرچه به طور مرتب آن را بپوشم ، نتایج چشمگیرتر خواهد بود. یکی از مزایایی که من از پوشیدن گن ساعت شنی اصل ، و نه فقط آموزش کمر به طور خاص دیده ام ، این است که افراد خود را در نور دیگری می بینند ، غالباً برای اولین بار از یک کمر زیبا در آینه می بینند ، شاید برای اولین بار. از آنجا که ، به عنوان یک جامعه ، ما از لاغر بودن قدردانی می کنیم ، بسیار ساده و قدرتمند است که به سادگی آن را مانند کمر بپوشیم.

گن ساعت شنی اصل

آیا این فقط میانبر برای افرادی است که نمی خواهند کار رژیم و ورزش را انجام دهند؟

هیچ مقدار پیلاتس یا یوگا نمایشی را که کرست می تواند در تنها چند دقیقه ایجاد کند ، ایجاد نمی کند. اشتباه نکن! من رژیم غذایی و ورزش های سالم و همچنین پوشیدن شکمبند ساعت شنی  را برای خط کمر باریک توصیه می کنم. علاوه بر این ، می فهمم که نفس روانی از پوشیدن کرست وجود دارد که کمی غیر منتظره و مطمئناً کم ارزش است. وضعیت بدن بهبود یافته است ، و این بدان معنا نیست که شما بایستید و محکم بنشینید: حالت ایستاده به شکل اعتماد به نفس است. اگر مستقیم ایستاده اید ، واقعاً احساس اطمینان بیشتری می کنید و به همین ترتیب ظاهر می شوید. این یک کودک یا یک حلقه بازخورد مثبت است. همچنین ، اگر به نظر می رسد اسکولیوز یا کمر ضعیف دارید ، یک کرست خوش ساخت و راحت احساس خارق العاده ای خواهد کرد!

گن ساعت شنی تاپی ، آیا باید آن را حفظ کنید تا نتایج را حفظ کنید؟

نکته ای که توضیح در مورد آموزش کمر کار ساده ای نیست این است که تا زمانی که کمر خود را تا حدودی کاهش داده اید ، نتیجه فوق العاده ای را در خارج از کرست مشاهده نخواهید کرد.

باز هم ، از تجربه شخصی من ، بیش از دو دهه است که بندهای بدن را خاموش کرده ام - معتقدم که کمر طبیعی من باریک تر از حد است اگر اگر تا به حال کرست های فرسوده نمی کردم. هنگامی که من کرست خود را به طور مکرر می پوشم ، طی یک یا دو روز تفاوت در خط کمرم را مشاهده می کنم ، اما این درست بعد از جدا شدن کرست است. این پایان نمی ماند برای روزها.

خرید حضوری گن ساعت شنی با شرایط بسیار خوب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها